Nie udzielamy pożyczek z własnych środków. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pośredniczymy w udzielaniu kredytów i pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Informujemy, że zasiłki , alimenty i 500+, nie mogą być podstawowym i jednym dochodem, w takiej sytuacji wymagany jest prawidłowy dochód wynikający np. z zatrudnienia lub prowadzenia działalności gospodarczej. Numer wpisu w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK001746.

Z uwagi na olbrzymie zmiany zachodzące na naszym rynku Firma prowadzi sprzedaż produktów bankowych oraz poza bankowych. Służy pomocą w sferze doboru produktu oraz rozwiązań dostępnych dla kredytobiorcy od 2004 roku. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i znajomość tematu serdecznie zapraszamy wszystkich.
W ofercie firmy znajdują się kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla klientów indywidualnych oraz dla Firm. Kredyty Bankowe oraz pożyczki poza bankowe, małe na tzw. duże w formie spłat ratalnych. To klient decyduje o wyborze produktu. Skończył się znowu kolejny rok może leasing będzie wsparciem dla biznesu Z naszego punktu widzenia nie ma problemu , którego nie można rozwiązać, recepta to taka , że należy pytać, rozmawiać konsultować.

Jak głosi polskie przysłowie " kto szuka nie błądzi" ..., zatem czekamy na pytania i sugestie.

AM SKIBIŃSCY AGNIESZKA SKIBIŃSKA