Dzisiaj tyle osób nas odwiedziło!

AM Skibińscy

O nas

pexels-tima-miroshnichenko-5717509 (1)

Nasza firma nie udziela pożyczek z własnych środków, nie oferuje pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pośredniczymy w udzielaniu kredytów i pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Informujemy, że zasiłki, alimenty i 500+, nie mogą być podstawowym i jednym dochodem, w takiej sytuacji wymagany jest prawidłowy dochód wynikający np. z zatrudnienia lub prowadzenia działalności gospodarczej. Numer wpisu w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK001746.

Firma służy pomocą w sferze doboru produktu oraz rozwiązań dostępnych dla kredytobiorcy od 2004 roku. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i znajomość tematu serdecznie wszystkich zapraszamy. 
 W ofercie firmy znajdują się kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla klientów indywidualnych oraz dla firm. To klient decyduje o wyborze produktu.

Z naszego punktu widzenia nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać, recepta jest taka, że należy pytać, rozmawiać konsultować. Jak głosi polskie przysłowie – „kto szuka nie błądzi” – zatem czekamy na Wasze pytania.