Dzisiaj tyle osób nas odwiedziło!

AM Skibińscy

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Kredyty konsolidacyjne są rozwiązaniem dedykowanym osobom, które posiadają wiele różnych zobowiązań finansowych i chcą je zebrać w jedną spłacalną ratę. Dzięki konsolidacji, klient może uniknąć skomplikowanego zarządzania wieloma pożyczkami i kredytami, co często prowadzi do zamieszania i trudności finansowych. Kredyt konsolidacyjny pozwala na spłatę wszystkich istniejących zobowiązań i zastąpienie ich jednym większym kredytem, z niskim oprocentowaniem i dłuższym okresem spłaty. To daje klientowi możliwość uporządkowania swoich finansów, a także zmniejszenia miesięcznych kosztów obsługi zobowiązań. Kredyty konsolidacyjne są skrojone na miarę i zapewniają klientom wygodę oraz stabilność finansową, pozwalają im na skupienie się na jednym zobowiązaniu i zapewniają łatwiejszą kontrolę nad spłatą.

Mamy dwa rodzaje kredytu konsolidacyjnego:

– kredyt hipoteczny – konsolidacja zobowiązań z zabezpieczeniem na hipotece, kredyt ma zabezpieczenie dla banku, niższe oprocentowanie i dłuższy czas spłaty. Można tu spłacić różne zobowiązania, od kredytu hipotecznego, kredytów gotówkowych do dodatkowej gotówki na dowolny cel.

– kredyt konsolidacyjny – połączenie kredytów, pożyczek, limitów, kart kredytowych, chwilówek w jedną ratę, co jest możliwe dzięki nowym warunkom oferowanym przez bank. Aby konsolidacja kredytu była opłacalna trzeba policzyć nie tylko koszt skonsolidowanego kredytu, ale i całkowitą kwotę do zapłaty, o czym niestety liczne ogłoszenia nie i reklamy nie informują.